March 2013

Weekend!

25. march 2013 at 22:16 | Matyldakr |  I write ♩♪♫♬
Naše škola pořáda výměnný pobyt! To je pro mě jedna úžasná věc, protože miluju angličtinu a když jsem byla v rodině v anglii, přemýšlela jsem jaký to bude to taky zkusit a budu mít možnost! Za týden, v úterý by k nám měla přijet dánka a za měsíc pojedu k ní! To je uplně super! Dookonce mam její facebook, takže už jsme si někdy psaly, ale teď si nejsem jistá, jestli vůbec přijede, protože mi psala, že v Dánsku maji stávkovat učitelé a vypadá to, že budou zrovna v ten termín, kdy máme jet. Taky mi psala, že by přijeli jenom tehdy, kdyby s nima jel někdo mimo učitele, jinak bude ten termín muset bejt posunutej, což doufam, že nebude


O víkendu jsem s rodičema dojela do Tesca, protože jsme chtěli koupit nějaký jídlo až tady bude dánka, jako třeba sušenky a tak. Mimo to jsem si koupila nějaký další věci. Protože je naše tesko malý, nemaji tam toho tolik, ale to nevadí. Už mi dochází můj nejoblíbenější šampon od Schwarpzkopf, Gliss Kur, takže jsem si koupila novej, ve velkym balení. Pak, protože jsem se v poslední době zamilovala do svíček, jsem si koupila zelenou svíčku s vůní 'Lime'. Takový ty věci do uší, nevim jak se to řekne, prostě cotton tips. Je na nich super, že jsou v plastové krabičce, takže se to hodí na můj stolek. Pak mi taky docházel můj odličovač na voděodolnou řasenku od Nivea, který jsem měla z DMka, měla jsem ten olejový a když jsem v Tescu uviděla neolejovou edici, hned jsem po tom šáhla. Pak jsem zjistila, že nemam bělící pastu, takže tu jsem si taky koupila. Slyšela jsem, že se nemá pořád používat, takže jí střídam po baleních s nebělící. A pak, samozdřejně žvejkačky, 5.
To je všechno, co jsem si pořídila xDPřipravuju pro vás článek s věcma, co jsem si pořídila když jsem byla nakupovat v Palladiu s mojí mamkou a taky co jsem dostala k svátku :)

I'm so sorry, but things have to change

16. march 2013 at 16:10 | Matyldakr |  I write ♩♪♫♬
Vím, že je to strašně dlouho od doby, kdy jsem napsala poslední článek. Za to se vám strašně omlouvám. Nejdřív jsem totiž byla nemocná, pak ne, pak zase a pak jsme jeli na dovolenou do jižní ameriky. Od toho všeho uplinulo strašně dlouho. Vždycky jsem se přemouvala, ať sem něco napíšu, ale nedokázala jsem se k tomu dokopat.
Takže, aby tenhle blog prostě nezmizel, abych v něm pokračovala, se musí změnit, abych u něho vydržela. Uvědomila jsem si, že jsem ho dělala pro vaše a už ne pro moje potěšení, takže se tady bude muset pár věcí změnit.
Hlavně ta objednávky, kterých mam určitě přes dvacet a opravdu na ně nemám čas. Pak sem nebudu už tolik přidávat grafiku, jenom když budu mít náladu něco udělat a dát vám to sem. Designy budu pořád dělat a když se vám bude líbit, nastavím vám ho, ale objednávky už prostě nebudou. Taky sem plánuju nový design, ještě nevím jaký, ale bude stručnější. Aby tady ale byly věci, které vás taky baví, udělám tady článek 'Návrhy', kam budete moct dávat co byste tady chtěli, místo objednávek. Když mě to zaujme, udělám to :)
Taky tady přibide víc fotek a mích zážitků. Brzy tady bde článek o tom, jak jsem byla v J Americe, ale tam jsem moc nefotila, to spíš táta, takže až on si ty fotky upraví, nějaký vam sem dam.
Taky budu muset zrušit Affs, to je další věc, kterou nestíham. Udělam místo toho oblíbené blogy, kde budou:
http://sunnys-amazing-blog.blog.cz/ http://anniversaire.blog.cz/ http://crazygirlo0.blog.cz/ http://drewspace.blog.cz/ http://the-night.blog.cz/ http://graphic-heart.blog.cz/ http://tangleds.blog.cz/