April 2013

Jedu do Dánska!

27. april 2013 at 14:22 | Matyldakr |  I write ♩♪♫♬
Dřív jsem vám psala, že ke mě má přijet dánka, nakonec nepřijela, protože tam byla stávka a přijede až v září, protže je dřív ředitelka nepustí.
Je to výměnný pobyt, to znamená, že pojedu do Dánska i já xD A to už zejtra ráno.
Vrátim se v pátek večer, takže tam nebudu moc dlouho. Dohromady nás tam jede nějak patnáct, ale jenom čtyři holky. Jedeme autobusem, odjíždíme v osum ráno, máme tam přijet kolem šest. Holka, u který budu v rodině a která ke mě přijede v září se jsmenuje Nanna.

Náš program:
Pondělí
prohlídka jejich školy a města(Ringe)Pojedeme na pláž, pak buď budeme hrát minigolf a plavat nebo, jestli bude hnusně, pojedeme do města Svendborg.
Úterý
Pojedeme do Legolandu
Středa
Navštívíme Delfinárium v Kerteminde, máme volné odpoledne s rodinou
Čtvrtek
Pojedeme na kolech na hrad Egeskov, v rodině budeme nějak v půl čtvrtý, takže budeme mít volno.
Pátek
Odjíždíme ráno

Budu sebou mít foťák, takže vám sem pak dám fotky a napíšu jaký to tam bylo xD


Seriály-kde stahovat?

9. april 2013 at 21:04 | Matyldakr |  I write ♩♪♫♬
No, každý asi znáte Ulož.to, pokud ne, tak ta seženete většinu seriálů, pokud máte zájem o ty předabované do češtiny, najdete je tam. Na ulož.to ale v poslední době nebývají nový seriály hned ten den potom, co se odvysílají v USA nebo UK. Nemluvim třeba o TVD, to tam je hned v několika verzích, ale třeba Nikita, Cult, prostě ty ostatní, ne tolik známí. Našla jsem úžasnou stránku, která se jmenuje Sceper. Najdete tam odkazy na stažení novějších dílů(třeba díl seriálu, kterej byl odvysílanej před 2 rokama tam už nenajdete). Jak tam najít to, co chci? V pravo nahoře je okýnko, kam dáte, co chcete najít ve formátu Seriál S..E.. Do teček za S dejte jaká je to řada(Season) a za E jaká je to epizoda(Episode).Například The Vampire Diaries S04E05 . Potom vám tam vyjede výsledek, většinou jeden. V zelené a modré tam jsou pod článkem odkazy, ale na ty neklikejte a klikněte na tlačítko Read More. V komentářích pak jsou odkazy na stažení přes různé servery.
Pokud žádný z nich nemáte předplacený(jako já), doporučuju Bit Share nebo Express Leech, ty jsou nejrychlejší, trvá to kolem osmi minut(když to má 270kB), takže je to mnohem rychlejší než ulož.to.

By Birthday presents

5. april 2013 at 19:21 | Matyldakr |  My stuff
Tak jsem nakoukla do Rozepsaných a našla jsem tam tenhle článek, kterej už je hotovej, ale akorát jsem ho nezveřejnila.
Už je to hodně dlouho, co byly moje narozeniny, v listopadu, ale co, přece ten článek jen tak nesmažu xD
To, co je napsáno tučně je to, co jsem k tomu článku teďka připsala.


V tomhle článku jsem vám psala o mích narozeninách, a slíbila jsem vám, že vám sem dam obrázky dárků,uplně sem na to zapoměla, ale už jsem si na to vzpoměla, takže tady to máte:

Easter

3. april 2013 at 20:51 | Matyldakr |  I write ♩♪♫♬
U nás ve městě byly na radnici Velikonoční trhy, mamka tam šla dopoledne, ve středu, když jsem ještě byla ve škole a koupila mi tam takovýpouzdro na cestování na naušnice a náhrdelníky a tak. Má vevnitř 8 malých kapsiček aby se t do sebe všechnno nezamotalo. Je ušité ručně od jedné moc šikovné pani která bydlí u nás ve městě. Pak tam taky babičce koupila krabičku na kapesníky, která se mi moc líbila, tak jsme tam pak ještě zašli když jsme šli na procházku se psem a mamka mi jí taky koupila, protože jsem jednu potřebovala.
V sobotu ráno jsme jely s mamkou a sestrou k babičce, která je po operaci a ještě nemůže pořádně chodit. Byla na operaci kloubu, už tam měla umělý a museli jí ho znova vyměnit. Tentokrát byla operace komplikovanější, ale už jí je líp a bude v pořádku.
U babičky jsem v jedné krabici našla takový krásný skleněný stojánek na prstýnky. Nevim, jak může být strarý, ale moc se mi líbil a babička mi ho dala xD
V neděli večer jsme jely domu. Nějak jsem se zamilovala do seriálu Grimm, sice už jsem se na něj koukala i dřív, ale o prázdinách jsem se dostala k S01E19, už se těšim až to dokoukam do koce a budu to sleovat normálně, ještě mi zbývá ani ne série, jestli budu pokračovat jako teď, snad se tam dostanu než se to všechno odvysílá. Už to mam všechno stažený, nějakej blázen na ulož.to dal přes 100like jednomu souboru a ostatnim kolem stovky do mínusu. Ten 'dobře' hodnocenej byl s vloženejma titulkama, takže jsem si stahla ty bez titulek, protože titulky mě jenom rozptylujou, stejně je nečtu.

Učitelky nám oznámily, že Dánové nepřijedou, což je škoda, ale kdyby přijeli teď, asi bysme zmrzli v lanovém parku a zoo, kam jsme měli naplánováno jít. Takže mi tam pojedeme na přelomu dubna a května na 5 dní a oni přijedou o měsíc později.

V pondělí mě táta probudil v 9, v minulém čase v 8, což mě celkem naštvalo. Skoro jsem usla, ale pak přišel i děda a už jsem usnout nedokázala. Sestra si mámě stěžovala, jak všechny její kamarádky hledají na zahradě sladkosti, který jim tam jejich mámy skovají a že mi to neděláme. Tak to máma udělala a byla to celkem sranda. Takže mam spousta čokolády a tak. Taky jsem od dědy dostala takový velký 'čokoládový' vajíčko, který je strašně hnusný.


Dneska jsme s mámou konečně šli koupit látky na povlak na polštář, které ušijeme a taky jsem si tam koupila krém na ruce od Avonu, protože miluju krémy od Avonu a ta pani to tam prodává. Je to ta samá pani od který je to pouzdro na začátku článku. Má takovej hezkej malej obchůdek s látkama, svejma Patchworkovejma výrobkama, bavlnkama, knoflíkama a má tam trošku věcí od Avonu.
o jsou ty dvě látky a krém. Ta s fialovejma kytičkama bude na vrchní straně a ta druhá na spodní. Nevim kdy se k tomu šití dostaneme, ale pak vám sem můžu dát fotky. Polštáře mam dva, z Ikey. Jsou červený, sice jsou moc hezký, ale všechno se na ně strašně chytá, máme psa s černejma dlouhejma chlupama, kterej strašně pelichá, takže si asi dokážete představit jak ten polštíř asi vypadá xD

Ten nadpis klidně můžete kopírovat, je na něm zdroj. To pozadí jsem dělala sama, kdyby jste měli zájem o obrázek pozadí, napište xD

Návrhy (objednávky)

1. april 2013 at 14:06 | Matyldakr |  Order XD*♥
Jak jsem vám už psala, objednávy jsem zrušila a přidávám něco místo toho.
Tento článek slouží k tomu, abyste mi mohli pořád psát, co byste tady chtěli, ale bude to nezávzné, takže když sem třeba napíšete, že chcete design s Picachu a já nemam picachu ráda, nebudu to dělat. Ale nemusíte sem psát jenom návrhy na designy, ale třeba i nápisy, oddělovače a tak.
Když to udělam, nebo(u designů)když se to budu chystat udělat, tak vám napíšu.
V komentáři by měl být váš blog, co to má být(design, ikonka,..) a s čím to má být

Past Design #4 Clouds

1. april 2013 at 10:59 | Matyldakr |  Past Designs
Protože jsem chtěla mít blog i o něčem jiném než jenom o grafice, udělala jsem novej design.
Ještě dodělam rubriky v menu a přidam články jako návrhy, kam budete moct sát co byste ode mě chtěli abysem udělala, třeba design nebo něco takovýho a když mě to zaujme, tak to udělam.
Co si myslíte o novém designu? Kterej se vám líbil víc?